Wydział Sztuki - Zostań Bohaterem! Daj nadzieję – uratuj życie!

Zostań Bohaterem!
Daj nadzieję – uratuj życie!

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z serdeczną prośbą wsparcia naszej

STUDENCKIEJ AKCJI REJESTRACJI

POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU.

Jest to pierwsza taka inicjatywa na terenie Uniwersytetu. Organizujemy ją w ramach projektu Fundacji DKMS, którego celem jest zaangażowanie społeczności akademickiej w niesienie pomocy chorym na nowotwory.

Większość z nas zetknęła się z chorobą bliskiej osoby. W dużej części przypadków są to rzeczy niegroźne, jednak czasami mogą przerodzić się w coś poważniejszego. Dlatego chcemy przyłączyć się do prowadzonej przez Fundację DKMS walki z nowotworami krwi. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie dokładamy cegiełkę do budowania przyszłości, w której będziemy spać spokojniej z myślą, że w czasie największej desperacji możemy polegać na życzliwości nieznajomego bliźniaka genetycznego.

Zapraszamy 6 czerwca br. w godzinach od 10.00 do 12.30 na Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych (budynek G), gdzie podczas Akademickich Targów Pracy na stoisku Fundacji DKMS będzie można zostać potencjalnym Dawcą szpiku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Akademickim Biurem Karier, które wspiera nas w organizacji akcji –
tel.: 509 711 480, e-mail: abk@ujk.edu.pl