Wydział Sztuki - Dyżury wykładowców – Sztuki Plastyczne

Dyżury wykładowców – Sztuki Plastyczne

 

Imię i nazwisko wykładowcy Terminy / Kontakt Pokój / sala
prof. dr hab. Małgorzata Bielecka
konsultacje: czwartek: 13.00-14.30 201
dr Wojciech Domagalski
e-mail: wdomagalski@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek: 11:00 – 12:30
211
dr Jacek Jaźwierski e-mail: jacek.jazwierski@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 10:00 – 10:50, 12:20 – 12:35, 14:05 – 14:15, 18.15 – 18.30, po uprzednim kontakcie e-mail.
13
dr hab. Henryk Królikowski, prof. UJK e-mail: henryk.krolikowski@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 10:00 – 11:30
104
dr Magdalena Leśniak e-mail: magdalena.lesniak@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 13:00 – 14:30
110
dr Jakub Matys e-mail: jakub.matys@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 17:00 – 18:30, po uprzednim kontakcie e-mail.
110
dr hab. Jowita Mormul, prof. UJK e-mail: jowita.mormul@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 16:00 – 17:30
110
dr Marek Osman e-mail: marek.osman@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 12:00 – 13:30, po uprzednim kontakcie e-mail.
105
dr hab. Paweł Opaliński, prof. UJK e-mail: pawel.opalinski@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek: 16:30-18:00
106
dr Arkadiusz Sędek e-mail: arkadiusz.sedek@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek, 16:15 – 17:45
210
dr hab. Henryk Sikora, prof. UJK e-mail: henryk.sikora@ujk.edu.pl
konsultacje: : piątek, 13:20-14:30, 16:00-16:40
5
dr Dominika Starz e-mail: dominika.starz@ujk.edu.pl
konsultacje: : środa, 14:40 – 16:10, po uprzednim kontakcie e-mail.
108
dr hab. Magdalena Szplit – Królikowska, prof. UJK e-mail: magdalena.szplit-krolikowska@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek: 8.30-9.15, 14.00-14.45
104
prof. dr hab. Urszula Ślusarczyk e-mail: urszula.slusarczyk@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 08:00 – 09:30 
101
dr hab. Teresa Ślusarek, prof UJK
e-mail: teresa.slusarek@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 10:00 – 11:30
111
dr Rafał Urbański e-mail: rafal.urbanski@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 12:00 – 13:30
110
dr Alicja Wieczorek e-mail: awieczorek@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 12:00 – 13:30
202
dr hab. Katarzyna Ziołowicz, prof. UJK e-mail:katarzyna.ziolowicz@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 9:00 – 10:30,
dyżur dziekański: środa:10:30-12:00
3
dr Maciej Zdanowicz e-mail: maciej.zdanowicz@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 12.20 – 13.50
dyżur dziekański: poniedziałek: 13.50 – 16.00
3

 

 

Skip to content