Wydział Sztuki - Dyżury wykładowców – Sztuki Plastyczne

Dyżury wykładowców – Sztuki Plastyczne

Imię i nazwisko wykładowcy Terminy / Kontakt Pokój / sala
dr hab. Katarzyna Ziołowicz, prof.UJK e-mail: kziolowicz@ujk.edu.pl konsultacje: środa: 09.00-10.30 dyżur dziekański: środa: 10:30 – 12:00 3
dr hab. Teresa Ślusarek, prof.UJK e-mail: teresa.slusarek@ujk.edu.pl konsultacje: środa: 11.00-12.30 111
dr Maciej Zdanowicz e-mail: maciej.zdanowicz@ujk.edu.pl konsultacje: środa: 09.00-10.30 dyżur dziekański: środa: 10.30-12.0 3
prof. dr hab. Małgorzata Bielecka e-mail: malgorzata.bielecka@ujk.edu.pl konsultacje: wtorek: 12.00-13.30 201
prof. dr hab. Urszula Ślusarczyk e-mail: urszula.slusarczyk@ujk.edu.pl konsultacje: środa: 08:30 – 10:00 (po uprzednim kontakcie mailowym) 101
dr Jacek Jaźwierski e-mail: jacek.jazwierski@ujk.edu.pl konsultacje w „tyg. A”: poniedziałek: 10:00 – 10:15, 12:30 – 12:45, 14:00 – 15:00 konsultacje w „tyg. B”: poniedziałek: 10:00 – 10:15, 12:30 – 12:45, 18:00 – 19:00 (po uprzednim kontakcie mailowym) 14
dr Rafał Urbański e-mail: rafal.urbanski@ujk.edu.pl konsultacje: wtorek: 9:45 – 11:45 202
dr hab. Henryk Królikowski, prof. UJK e-mail: henryk.krolikowski@ujk.edu.pl konsultacje: czwartek: 8:15 – 9:45 104
dr hab. Magdalena Szplit – Królikowska, prof. UJK konsultacje: czwartek: 9:00 – 10:30 104
dr Alicja Wieczorek e-mail: awieczorek@ujk.edu.pl konsultacje: wtorek: 12:00 – 13:30 202
dr hab. Jowita Mormul, prof. UJK e-mail: jowita.mormul@ujk.edu.pl konsultacje: czwartek: 19:15 – 20:45 110
dr Arkadiusz Sędek e-mail: arkadiusz.sedek@ujk.edu.pl konsultacje: wtorek: 17:00 – 18:30 (po uprzednim kontakcie mailowym) 210
dr Dominika Starz e-mail: dominika.starz@ujk.edu.pl konsultacje: środa: 12:50 – 14:20 108
dr hab. Paweł Opaliński, prof. UJK e-mail: pawel.opalinski@ujk.edu.pl konsultacje: wtorek: 10:55-12:25 106
dr Marek Osman e-mail: marek.osman@ujk.edu.pl konsultacje: środa: 11:30 – 13:00 (po uprzednim kontakcie mailowym) 105
dr Wojciech Domagalski e-mail: wdomagalski@ujk.edu.pl konsultacje: piątek: 9:00 – 12:00 211
dr hab. Henryk Sikora, prof. UJK e-mail: henryk.sikora@ujk.edu.pl konsultacje: piątek: 10:15 – 11:45 5
dr Jakub Matys e-mail: jakub.matys@ujk.edu.pl konsultacje: środa: 10:00 – 11:30 108
mgr Grzegorz Sowiński e-mail: grzegorz.sowinski@ujk.edu.pl konsultacje: czwartek: 15:00 – 16:30 204

Skip to content