Wydział Sztuki - Dyżury wykładowców – Wzornictwo/Design/Design społeczny

Dyżury wykładowców
– Wzornictwo/Design/Design społeczny

 

 

Imię i nazwisko wykładowcy Kontakt / Terminy
Pokój / sala
dr Wojciech Domagalski
e-mail: wdomagalski@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek: 11:00 – 12:30
211
dr Magdalena Leśniak e-mail: magdalena.lesniak@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 13:00 – 14:30
110
dr Jakub Matys e-mail: jakub.matys@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 17:00 – 18:30,
po uprzednim kontakcie e-mail.
110
dr hab. Anna Miarka e-mail: anna.miarka@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 12:00 – 13:00
16 lub 106
dr hab. Jowita Mormul, prof. UJK e-mail: jowita.mormul@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 16:00 – 17:30
110
dr Marek Osman e-mail: marek.osman@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 12:00 – 13:30,
po uprzednim kontakcie e-mail.
105
dr hab. Paweł Opaliński, prof. UJK e-mail: pawel.opalinski@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek: 16:30-18:00
106
dr Arkadiusz Sędek e-mail: arkadiusz.sedek@ujk.edu.pl
konsultacje: wtorek, 16:15 – 17:45
210
dr hab. Henryk Sikora, prof. UJK e-mail: henryk.sikora@ujk.edu.pl
konsultacje: : piątek, 13:20-14:30, 16:00-16:40
5
dr Dominika Starz e-mail: dominika.starz@ujk.edu.pl
konsultacje: : środa, 14:40 – 16:10,
po uprzednim kontakcie e-mail.
108
mgr Grzegorz Sowiński e-mail: grzegorz.sowinski@ujk.edu.pl
konsultacje: czwartek: 14:30 – 16:00
17
dr Rafał Urbański e-mail: rafal.urbanski@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 12:00 – 13:30
110
dr Alicja Wieczorek e-mail: awieczorek@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 12:00 – 13:30
202
dr hab. Katarzyna Ziołowicz, prof. UJK e-mail:katarzyna.ziolowicz@ujk.edu.pl
konsultacje: środa: 9:00 – 10:30,
dyżur dziekański: środa:10:30-12:00
3
dr Maciej Zdanowicz e-mail: maciej.zdanowicz@ujk.edu.pl
konsultacje: poniedziałek: 12.20 – 13.50
dyżur dziekański: poniedziałek: 13.50 – 16.00
3

 

 

Skip to content