Wydział Sztuki - Dziekanat

Dziekanat

Dziekanat
ul. Podklasztorna 117, 25-717 Kielce
e-mail: sztuka@ujk.edu.pl

Obsługa dziekanatowa studentów Wydziału Sztuki:

W poniedziałek dziekanat zamknięty – dzień pracy wewnętrznej
wtorek-piątek, godz. 10.00-14.00 (przerwa w godz. 11.00-11.30)

Tutaj możesz zarezerwować termin swojej wizyty w Dziekanacie:
Elektroniczny system rezerwacji terminów w Dziekanacie

 


Stanowisko ds. obsługi działalności naukowo-badawczej i projektów

p.o. kierownika Dziekanatu: mgr Jan Padusiński

tel.: 41 349 66 80
e-mail: jan.padusinski@ujk.edu.pl

 



Sekcja obsługi dziekanatowej (toku studiów, świadczeń stypendialnych)

mgr Aleksandra Czwartos
pokój nr 1
tel.: 41 349 66 66
e-mail: aleksandra.czwartos@ujk.edu.pl

 

mgr Kinga Dobrut
pokój nr 7
tel.: 41 349 66 53
e-mail: kinga.dobrut@ujk.edu.pl

 

mgr Barbara Migaszewska-Jedynak
pokój nr 1
tel.: 41 349 66 86
e-mail: bmigaszewska@ujk.edu.pl

 



Stanowisko ds. obsługi z zakresu informatyki i wsparcia technicznego
e-mail: wsit@ujk.edu.pl

wsparcie pracowników i studentów Wydziału Sztuki (Microsoft 365, Platforma Zdalnego Nauczania, Wirtualna Uczelnia itd).


Sławomir Skulski
pokój nr 15
tel.: 41 349 66 67
e-mail: slawomir.skulski@ujk.edu.pl

 



Sekretariaty

Sekretariat Dziekana
e-mail:
dziekanws@ujk.edu.pl

mgr Anna Słomka
pokój nr 2
tel. 41 349 66 90,  41 349 66 84
e-mail: anna.slomka@ujk.edu.pl

 

Sekretariat Katedry Muzyki
e-mail: imuz@ujk.edu.pl, akacak@ujk.edu.pl

mgr Agnieszka Kacak
pokój nr 33 (Katedra Muzyki, ul. Mickiewicza 3)
tel. 41 349 68 50
e-mail: agnieszka.kacak@ujk.edu.pl

 

Sekretariat Instytutu Sztuk Wizualnych
e-mail: iep@ujk.edu.pl

mgr Ewa Starz
pokój nr 211
tel. 41 349 66 51
e-mail: ewa.starz@ujk.edu.pl

Skip to content