Wydział Sztuki - Szansa na podjęcie studiów artystycznych przez osoby pracujące w formule 40+

Szansa na podjęcie studiów artystycznych przez osoby pracujące w formule 40+

STUDIA DLA PRACUJĄCYCH 40+ NA WYDZIALE SZTUKI UJK W KIELCACH
Marzysz o studiach artystycznych, ale praca zawodowa stanęła na Twojej drodze? Chciałbyś rozwijać swoją pasję artystyczną pomimo podjętej równocześnie pracy zawodowej? Wydział Sztuki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Nasza oferta obejmuje kierunki:
  • Design (studia I stopnia, stacjonarne) dla osób chcących rozwijać się projektowo w obszarze tworzenia innowacyjnych produktów, komunikacji wizualnej.
  • Grafika (studia jednolite magisterskie) dla osób chcących związać swoją przyszłość z jednym z najbardziej powszechnych współcześnie mediów, zarówno artystycznych jak i projektowych.
  • Sztuki plastyczne (studia I stopnia) dla osób poszukujących wszechstronnego rozwoju artystycznego, możliwości prowadzenia eksperymentów intermedialnych, multimedialnych, jak również podjęcia pracy w charakterze projektanta gier, mody.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Komfort i kameralność: studia dla pracujących i 40+ odbywają się w komfortowych, kameralnych warunkach, co sprzyja osiąganiu sukcesów artystycznych i projektowych.
  • Łączenie pracy i studiów: możesz łączyć studia z pracą zawodową, dzięki czemu rozwijasz się zarówno w sferze artystycznej, jak i zawodowej. Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych i wieczornych.
  • Doświadczona kadra: nasza kadra jest uznana zarówno w kraju, jak i za granicą, co zapewnia Ci najlepsze wsparcie w Twojej edukacji. Wysoka jakość dorobku badawczo-artystycznego potwierdzona została nadaniem Instytutowi Sztuk Wizualnych kategorii naukowej A.
  • Studia 40+ bezpłatnie: studia realizowane są w trybie stacjonarnym i nie wiążą się z obciążeniem opłatami z tytułu czesnego. To szansa dla osób, które wcześniej nie miały szansy na rozwijanie swojego potencjału artystycznego.
  • Dodatkowe projekty: uczestnictwo w szkoleniach certyfikowanych, stażach zawodowych, wymianie międzynarodowej i wielu innych!
Oto, co musisz wiedzieć:
Terminarz:
04.10.2023 r. – Ostatni dzień rejestracji w systemie www.rekrutacja.ujk.edu.pl
05.10.2023 r. – Egzaminy wstępne
06.10.2023 r. – Ogłoszenie wyników
07.10 oraz 09.10.2023 r. – Składanie dokumentów
Rozpocznij swoją artystyczną podróż i rozwijaj swoje pasje oraz umiejętności na Wydziale Sztuki UJK w Kielcach! To szansa na zmianę kierunku kariery zawodowej i spełnienie marzeń. Dołącz do naszej społeczności artystycznej!