Wydział Sztuki - Ostatnia szansa na podjęcie studiów II st. artystycznych, projektowych

Ostatnia szansa na podjęcie studiów II st. artystycznych, projektowych

Marzysz o studiach, które zmienią Twoje życie i otworzą drzwi do niezwykłych możliwości? To jest właśnie Twoja SZANSA! Przyjdź do Wydziału Sztuki UJK w Kielcach i daj się zainspirować światu muzyki.

• DESIGN SPOŁECZNY: To nie tylko studia, to prawdziwa misja! Nasz program akcentuje projektowanie uniwersalne i rolę designu w przełamywaniu barier społecznych. Jesteśmy jedynym miejscem, gdzie możesz zgłębiać tajniki projektowania produktu odpowiedzialnego i odpowiedzialnej komunikacji wizualnej. Przygotuj się na tworzenie rozwiązań, które mają REALNY wpływ na świat!
  • EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUKI MUZYCZNEJ: Jeśli Twoja pasja to muzyka, to u nas znajdziesz swoje miejsce! Nasze studia przygotują Cię wszechstronnie do pracy muzyka, w zależności od Twoich zainteresowań, predyspozycji – w charakterze instrumentalistki/instrumentalisty, wokalistki/wokalisty, prowadzącej/prowadzącego zespoły, specjalistki/specjalisty od reżyserii dźwięku. Kładziemy nacisk na wskazanie społecznych ról muzyka w społeczeństwie, przygotowując m.in. do roli nauczyciela.
  • SZTUKI PLASTYCZNE: Jeśli Twoja pasja to sztuka, to u nas znajdziesz swoje miejsce! Nasze studia przygotują Cię wszechstronnie do pracy w sektorze kultury i przemyśle kreatywnym. Kładziemy nacisk na najnowsze trendy, takie jak działania intermedialne, multimedialne, nowe media, ale też strategie kuratorskie, krytykę artystyczną i zarządzanie projektami artystycznymi. Otwieramy przed Tobą drzwi do fascynującego świata projektowania gier komputerowych i nie tylko!

Co musisz wiedzieć:

Terminarz:
04.10.2023 r. – Ostatni dzień rejestracji w systemie www.rekrutacja.ujk.edu.pl
05.10.2023 r. – Egzaminy wstępne (więcej informacji na stronie portalu rekrutacyjnego)
06.10.2023 r. – Ogłoszenie wyników
07.10 oraz 09.10.2023 r. – Składanie dokumentów
Dlaczego warto wybrać studia artystyczne na Wydziale Sztuki UJK w Kielcach?
  • Kreatywna przyszłość: Studia artystyczne to klucz do fascynującej pracy w sektorze kreatywnym, który oferuje atrakcyjne wynagrodzenia.
  • Elastyczność: Kształcenie na Wydziale Sztuki daje Ci cenne kompetencje do dostosowywania się do dynamicznego rynku pracy, w tym zdolność do elastycznego reagowania na zmiany rynku pracy, twórczego i krytycznego myślenia, co otwiera drzwi do wielu zawodów.
  • Wysoka jakość: Nasz Wydział cieszy się uznaniem, a nasze kategorie naukowe A to gwarancja wysokiej jakości kształcenia.
  • Międzynarodowe możliwości: Nasza oferta mobilności akademickiej otwiera drzwi do nauki i doświadczenia w krajach UE, Stanach Zjednoczonych. Studenci Instytutu Sztuk Wizualnych dysponują możliwościami odbycia wymiany w Chinach, m.in. z Tiangong University oraz Beijing Institute of Fashion Technologies.
Jeśli chcesz podjąć wyjątkowe studia artystyczne i rozwijać swoją pasję, nie przegap tej szansy! Zapisz się już teraz na stronie www.rekrutacja.ujk.edu.pl i rozpocznij swoją artystyczną podróż na Wydziale Sztuki UJK w Kielcach. Tworzymy przyszłość razem!