Wydział Sztuki - Ostatnia szansa na podjęcie studiów artystycznych I stopnia

Ostatnia szansa na podjęcie studiów artystycznych I stopnia

OSTATNIA SZANSA NA PODJĘCIE STUDIÓW ARTYSTYCZNYCH NA WYDZIALE SZTUKI UJK W KIELCACH W ROKU AK. 2023/2024!
Czy marzysz o karierze w świecie sztuki, designu, muzyki? Wydział Sztuki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oferuje Ci niepowtarzalną okazję do spełnienia Twoich artystycznych pasji W w ramach kierunków:
  • Design (studia I stopnia, stacjonarne) dla osób chcących rozwijać się projektowo w obszarze tworzenia innowacyjnych produktów, komunikacji wizualnej.
  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (studia I stopnia, stacjonarne) dla osób poszukujących możliwości szerokiego rozwoju muzycznego, w tym instrumentalnego, wokalnego, reżyserii dźwiękowej, jak również przygotowania do pracy pedagogicznej i animacyjnej.
  • Grafika (studia jednolite magisterskie) dla osób chcących związać swoją przyszłość z jednym z najbardziej powszechnych współcześnie mediów, zarówno artystycznych jak i projektowych.
  • Sztuki plastyczne (studia I stopnia) dla osób poszukujących wszechstronnego rozwoju artystycznego, możliwości prowadzenia eksperymentów intermedialnych, multimedialnych, jak również podjęcia pracy w charakterze projektanta gier, mody.
Oto, co musisz wiedzieć:
Terminarz:
04.10.2023 r. – Ostatni dzień rejestracji w systemie www.rekrutacja.ujk.edu.pl
05.10.2023 r. – Egzaminy wstępne
06.10.2023 r. – Ogłoszenie wyników

07.10 oraz 09.10.2023 r. – Składanie dokumentów

Dlaczego warto wybrać studia artystyczne na Wydziale Sztuki UJK w Kielcach?
  • Kreatywna przyszłość: Studia artystyczne to klucz do fascynującej pracy w sektorze kreatywnym, który oferuje atrakcyjne wynagrodzenia.
  • Elastyczność: Kształcenie na Wydziale Sztuki daje Ci cenne kompetencje do dostosowywania się do dynamicznego rynku pracy, w tym zdolność do elastycznego reagowania na zmiany rynku pracy, twórczego i krytycznego myślenia, co otwiera drzwi do wielu zawodów.
  • Wysoka jakość: Nasz Wydział cieszy się uznaniem, a nasze kategorie naukowe A to gwarancja wysokiej jakości kształcenia.
  • Międzynarodowe możliwości: Nasza oferta mobilności akademickiej otwiera drzwi do nauki i doświadczenia w krajach UE, Stanach Zjednoczonych i Chin.
Jeśli chcesz podjąć wyjątkowe studia artystyczne i rozwijać swoją pasję, nie przegap tej szansy! Zapisz się już teraz na stronie www.rekrutacja.ujk.edu.pl i rozpocznij swoją artystyczną podróż na Wydziale Sztuki UJK w Kielcach. Tworzymy przyszłość razem!