Wydział Sztuki - Projekty absolwentki Instytutu Sztuk Wizualnych w europejskim plebiscycie Cover awArts 2022

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na projekt najlepszej okładki wydawnictwa płytowego Cover awArts 2022, do którego zakwalifikowano realizację naszej absolwentki Angelika Bujak. Dyplom uzyskała w zakresie projektowania graficznego na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (obecnie Sztuki plastyczne) w 2017 r. Ta niezwykle utalentowana projektantka już od czasu studiów współpracowała zawodowo z rynkiem muzycznym. Obecnie związana jest z Universal Music Polska. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów, w tym nominację do nagrody Fryderyka 2019 za najlepszą oprawę graficzną płyty. Głosy w plebiscycie Cover awArts 2022 można oddawać na jej aż dwie realizacje do 28.02.2023 r.

Link do głosowania: https://decybeledizajnu.com/glosowanie-na-cover-awarts-2022