Wydział Sztuki - Nabór na II edycję warsztatów w ramach projektu „AKCELERATOR ROZWOJU Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”

Nabór na II edycję warsztatów w ramach projektu  „AKCELERATOR ROZWOJU Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”:

1. MATERIAŁY NATURALNE W PROJEKTOWANIU STRUKTUR UŻYTKOWYCH –PROJEKT I REALIZACJA HOTELI I KARMNIKÓW DLA PSZCZÓŁ

Uwarunkowania materiałowe i konstrukcyjne projektowania wzorniczego. Realizacja projektu modułowej społecznej pasieki miejskiej. Program warsztatu obejmuje wprowadzenie do tematyki materiałoznawstwa, z uwzględnieniem obszaru materiałów naturalnych w procesie projektowania struktur użytkowych, stosowanych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych. Analizy z wykorzystaniem baz cyfrowych, w tym dedykowanych poszczególnym grupom surowców sposobów kształtowania, konstruowania posłużyć mają do wykształcenia świadomości w zakresie poszukiwania powszechnie stosowanych rozwiązań technologicznych. Praktycznym zastosowaniem otrzymanej wiedzy, umiejętności i kompetencji stanie się realizacja prototypu modułowych pasiek miejskich, w tym karmników, hoteli dla pszczół.

Prowadzący – Grzegorz Sowiński

• Wzornictwo: I stopień, III, IV rok

1. UWARUNKOWANIA TECHNICZNE I TECHNOLOGICZNE PROJEKTOWANIA PRODUKTU CERAMICZNEGO. REALIZACJA PROJEKTU PRODUKTU CERAMICZNEGO PŁASKIEGO.

Prowadzący: dr hab. Katarzyna Ziołowicz, prof. UJK

• Sztuki plastyczne, I stopień, II i III rok
    • Sztuki plastyczne, II stopień I i II rok
  1. TECHNOLOGIE SERIGRAFICZNE W PROJEKTOWANIU GRAFICZNYM. REALIZACJA SERII PROJEKTÓW PLAKATÓW SPOŁECZNYCH.

Prowadzący: dr Wojciech Domagalski

• Sztuki plastyczne, I stopień, II i III rok
• Sztuki plastyczne, II stopień I i II rok

1. Zmiany w strukturze społecznej i demograficznej Polski, jako determinanty planowania usług projektowych i opieki zdrowotnej dla polskiej populacji. Wykorzystanie reguł projektowania uniwersalnego podczas konstruowania założeń dla rozwiązywania analizowanych problemów użytkowych i funkcjonalnych wybranych grup odbiorców o szczególnych potrzebach.

Prowadzący: dr hab. Anna Miarka, prof. UJK

• Wzornictwo: I stopień, III, IV rok

Termin Rekrutacji: 23.11 do 1.12.2023 roku

Zapisy w pokoju nr 4 lub 1 / Wydział Sztuki, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Podklasztorna 117