Wydział Sztuki - JoseSong – start zgłoszeń do Festiwalu

JoseSong – start zgłoszeń do Festiwalu

Drodzy Studenci,

Z radością zapraszamy Was do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong – wyjątkowego wydarzenia, które promuje młode talenty muzyczne i ich pasje! Festiwal to doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności w jednej z dwóch kategorii: piosenka coverowa oraz piosenka autorska, obie w językach obcych (pełna lista języków dostępna w regulaminie na www.josesong.pl).

Dlaczego warto wziąć udział?

• Nagranie płyty:główna nagroda to nagranie profesjonalnej płyty w studiu Kofeina Music, prowadzonym przez Miłosza Fergińskiego i Konrada Jażdżyka z zespołu Felivers.
  • Udział w koncertach i projektach muzycznych:otrzymasz możliwość uczestniczenia w ekskluzywnych koncertach i projektach muzycznych, co pozwoli Ci na dalszy rozwój swojej kariery.
  • Statuetka Grand Prix:Laureat Grand Prix otrzyma wyjątkową statuetkę z mosiądzu, zaprojektowaną przez artystę Tomasza Jędrzejewskiego.
  • Teledysk dla najlepszej piosenki autorskiej:najlepsza piosenka autorska w języku obcym zostanie nagrana w studiu, nagramy również profesjonalny teledysk.
  • Gala wręczenia nagród:15 listopada 2024 zapraszamy na galę wręczenia nagród, podczas której będziemy śpiewać na żywo razem z zespołem festiwalowym!

Jak się zgłosić?

Aby zgłosić swój udział, wystarczy 👉🏼 wypełnić formularz zgłoszeniowy do końca września

Nie przegapcie wyjątkowej szansy na rozwój Waszej muzycznej kariery i dołączcie do grona utalentowanych artystów!

Czekamy na Wasze zgłoszenie!

Bądźcie na bieżąco: 👉🏼 www.josesong.pl i 👉🏼 www.josesong.org.pl

Obserwujcie nas w mediach społecznościowych!