Wydział Sztuki - Nowy harmonogram szkoleń certyfikowanych EITCA w ramach projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Przypominamy, że wg nowego harmonogramu szkoleń certyfikowanych EITCA, podnoszących kompetencje cyfrowe studentów studiów I stopnia kierunków Sztuki plastyczne i Wzornictwo .03.05.00-IP.08-00-PZ2/17w ramach Zadania 3. Szkoleń certyfikowanych Modułu Podnoszenia Kompetencji w projekcie „NOWE PERSPEKTYWY Rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach” nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ2/17 zakończenie realizacji projektu ma miejsce 31.03.2022 r.