Wydział Sztuki - FINISAŻ wystawy „Życzymy Państwu przyjemnej podróży! / Have a Nice Travel!”.

FINISAŻ wystawy „Życzymy Państwu przyjemnej podróży! / Have a Nice Travel!”.

W piątek, 27.10.2023 o 18:00 w Centrum Sztuki ArtLAB Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach hucznie zamykamy międzynarodową wystawę plakatu współczesnego „Życzymy Państwu przyjemnej podróży! / Have a Nice Travel!”.

To ostania szansa dla wszystkich miłośników i miłośniczek plakatu by obejrzeć wystawę na której znajdują się m.in. plakaty laureatki i laureatów Konkursu Głównego tegorocznej edycji światowego święta plakatu – 28. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie, projektantki i projektantów graficznych, artystki i artystów wizualnych: Dashy Podoltsevy (Ukraina)- Złoty Medal, Wojciecha Domagalskiego (Polska)- Srebrny Medal, Isana Wady (Japonia)- Brązowy Medal.

W ramach finisażu:
18:00 oprowadzanie kuratorskie Wojciecha Domagalskiego
18:45 toast

link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/1077562326728666

Wystawa towarzysząca 28. Międzynarodowemu Biennale Plakatu w Warszawie

Patronat honorowy: JM Rektor Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach prof. dr hab. Stanisław Głuszek

Patronat medialny: FONT nie czcionka, Grafmag, MAGAZIF, Magazyn Szum, Notes na 6 tygodni, Polish Graphic Design, Radio Kielce, Telewizja Świętokrzyska