Wydział Sztuki - Programy stażowe studentów kierunków Sztuki plastyczne, Wzornictwo

Programy stażowe studentów kierunków Sztuki plastyczne, Wzornictwo

Rozpoczynamy rekrutację na płatne staże wakacyjne, realizowane w ramach Projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Moduł programów stażowych adresowany jest do studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach:

• Sztuki plastyczne, studia II stopnia
  • Wzornictwo, studia I stopnia

Do udziału w module nie może przystąpić osoba korzystająca równocześnie z Programu Erasmus Plus oraz osoba, która uczestniczyła w stażu w 2020 r. Szczegółowe kryteria rekrutacji określa Regulamin projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach” w zakresie wsparcia studentów d. Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego (obecnie Wydziału Sztuki).

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w Projekcie odbywa się poprzez złożenie Formularza zgłoszeniowego, który należy pobrać ze strony internetowej projektu do mgr Anny Słomki, Dziekanat Wydziału Sztuki, pokój nr 2, do dn. 30.06.2022 r., godz. 12.00. Wszystkie pozostałe dokumenty, w tym zaświadczanie o średniej ze studiów za ostatni semestr oraz ewentualnie potwierdzające działalność w kołach naukowych, organizacjach studenckich innych niż koło naukowe, organizacjach o charakterze wolontaryjno-charytatywnym, dodatkowych praktykach zawodowych nie wynikających z planu studiów, udziale w konkursach, trzeba będzie złożyć wraz ze wspomnianym formularzem.

Planowana data zakończenia edukacji w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach to 30 września 2022 dla studentów:

• Sztuk plastycznych II r. II stopnia – 30.09.2022 r.
  • Sztuk plastycznych I r. II stopnia – 30.09.2023 r.
  • Wzornictwa II r. I stopnia – 28.02.2024 r.

Warunkiem uruchomienia programów stażowych dla danego roku jest zakwalifikowanie do udziału w nich minimum 30% studentów z tego roku.

Dokumentacja projektu: