Wydział Sztuki UJK

02-11-2020

Uwaga studenci Instytutu Sztuk Wizualnych. Z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu w Tiangong w Chinach wpłynęła oferta bezpłatnych zdalnych kursów

Uwaga studenci Instytutu Sztuk Wizualnych. Z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu w Tiangong w Chinach (dawniej Tianjin Polytechnic University) wpłynęła oferta bezpłatnych zdalnych kursów dla studentów zainteresowanych modą i ubiorem. Kursy będą trwały od 2 listopada do 18 grudnia. Język kursów – angielski. Formuła kursów zakłada udostępnienie kursantom aplikacji, na której będą odbywać się zajęcia. Będą one nagrywane, więc słuchacz będzie mógł obejrzeć lekcję w wolnym czasie. Prócz tego aplikacja będzie miała możliwość zdalnej konsultacji z osobą prowadzącą dany kurs. Po 18 grudnia nadal będzie istniała możliwość oglądania filmów, ale już bez wsparcia naukowca. Kurs kończy się testem i certyfikatem. Kurs jest także punktowany, jednakże punkty są możliwe do wykorzystania dla studentów, którzy zdecydowaliby się na przyjazd do Chin w semestrze letnim. Niezależnie od tego, jest to kurs otwarty dla wszystkich (student nie musi deklarować przyjazdu do Chin na wymianę) i darmowy.
Kurs składa się z modułów:
– kurs języka chińskiego początkujący;
– niematerialne dziedzictwo kulturalne Chin;
– handel międzynarodowy
– moda i odzież
Prezentacja wraz ze szczegółowymi informacjami dostępna pod linkiem:

Komunikaty i ogłoszenia
Więcej ogłoszeń

Moderator strony:
E-mail:damian.szabra@ujk.edu.pl

Dziekanat

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.